Dómarar við B-prógvi

28. november 2009

Navn

Felag

Pætur Albinus

B36

Jan Eskild Glyvradal

EB/Streymur

Sigtór Dam

EB/Streymur

Elsa Andreasen

EB/Streymur

Allan O. Jacobsen

HB

Bent T. Linklett

HB

Jóhan Petur Micelsen

HB

Hagbard Joensen

ÍF

Andreas Josephsen

Rói Jacobsen

FC Hoyvík

Alex Troleis

B68

Kristian Sofus Petersen

ÍF

 

11. apríl 2011

Navn

Felag

Birgir Joensen

07 Vestur

Kim Poulsen

07 Vestur

Fróði Poulsen

07 Vestur

Súni Fríði Johannesen

07 Vestur

Jóhann í Króki

B36

Jan Andersen

B68

Robert Hansen

B68

John Eystberg

FC Hoyvík

Ólavur Weihe

FC Hoyvík

Pætur E. Rasmussen

HB

Ríkin N. Djurhuus

HB

Sandy í Lambanum

ÍF

Óli Samuelsen

Jónas Johannesen

TB

Jan Hermansen

TB

Hallur Christiansen

TB

Sólfinn Gudmundsen

Sumba

Kári J. á Høvdanum

Víkingur

 

29. mars 2014

Navn

Felag

Emil Sørensen

EB/Streymur

Marner F. Olsen

NSÍ

Bjarki Danielsen

NSÍ

Johannes F. Jensen

HB

Oda Andreasen

HB

Magnus Jørmundsson

ÍF

Ólavur Larsen

ÍF

Jørleif Djurhuus

Skála

Kim Poulsen

MB

Rani Skaalum

Undrið FF

Arni Rasmussen

Víkingur

 

28. mars 2015

Navn

Felag

Ottar í Funningstovu

AB

Kristian Dahl

AB

Jákup L. Stenberg

AB

Bogi Eyðunsson Hansen

Víkingur

John Ray Ellingsgaard

Robert H. Johannesen

Atli undir Kletti

Giza Hoyvík

Hans Eiler Hammer

B68

Janus Fossdalsá

B68

Rúni Olsen

MB

Leila S. Midjord

HB

Magnus K. Vang

Giza Hoyvík

 

12. juni 2016

Navn

Felag

Niklas Petersen

HB

Magnus á Kamarinum

HB

Áron Vest

Kjartan á Gravarbø

Árnfríður Olsen

Royn

Rói Egilstoft Hentze

07 Vestur

Petur Páll W. Hentze

Víkingur

Daniel Eli West

TB

 

29. oktober 2017

Navn

Felag

Tóki Høghamar

EB/Streymur

Kristian Gunnar Joensen

Jón Marni Johannesen

Skála

Sámal Weihe

Skála

Kári Simonsen

TB


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2019

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2019

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

U17 Nordic Tournament 2018

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7