FSF dómarar

13.-15. apríl 2007

Navn

Felag

Marni Olsen

NSÍ

Werner Hentze

NSÍ

Bjarki Danielsen

NSÍ

Jákup Baldvinsson

NSÍ

Kristian Sofus Petersen

ÍF

Allan O. Jacobsen

HB

Thomas J. Thomsen

HB

Gunnar Eysturoy

HB

Martin F. Jensen

HB

Christian V. Jacobsen

HB

Kristin R. Mouritsen

HB

Bent Tommy Linklett

HB

Dan Brimsvík

B36

Julian J. Johansen

B36

Alex Troleis

B68

Elsa Andreasen

EB/Streymur

 

5.-7. apríl 2008

Navn

Felag

Pætur Albinus

B36

Fríði Gullbein

-

Sigtór Dam

EB/Streymur

Símun P. Dam

EB/Streymur

Jákup P. Simonsen

NSÍ

Hans Dávid Sólsker

NSÍ

Dania Jensen

NSÍ

Fríðin Ziskason

Karl Marius Poulsen

 

16.-17. januar 2009

Navn

Felag

Sólfinn Gudmundsson

VB/Sumba

Jóna Petra Ebbadóttir

07 Vestur

Birgir Joensen

07 Vestur

Ragnar Nielsen

07 Vestur

Sigtór Petersen

07 Vestur

Jan Hermansen

TB

Hallur Christiansen

TB

Niels Petersen

TB

Jónas Johannesen

TB

Sandy í Lambanum

ÍF

Magnus Jørmundsson

ÍF

Jan Andersen

B68

Jón Koytu Petersen

B71

Rúni Klementsen

B71

Búi Falkvard Clementsen

B71

Frankie Jensen

B71

Heri Arge

AB

Jákup L. Stenberg

AB

Jóhan M. Stenberg

AB

 

29.-30. apríl 2011

Navn

Felag

Johannes Falkenberg

HB

Símin Waag Høgnesen

Signy Hansen

Ingi K. Midjord

AB

Jógvan Joensen

AB

Linda Johannesen

AB

Danial M. Joensen

Undrið FF

Pætur Vágadal Joensen

Undrið FF

Finnur Carlsen

Undrið FF

 

13.-14. apríl 2012

Navn

Felag

Ingi S. Joensen

07 Vestur

Rógvi Egilstoft Nielsen

07 Vestur

Kristian Dahl

AB

Arni Rasmussen

Víkingur

Bjørgvin Lenvig

Giza Hoyvík

Ronni á Krákusteini

Giza Hoyvík

Rani Skaalum

Undrið FF

Jóhann Glyvradal

Undrið FF

Oda Andreasen

HB

Sudarat Niyomtham

HB

Laila S. Midjord

HB

Jóhan S. Ellingsgaard

ÍF

Jonn S. Ellingsgaard

ÍF

Eyðun Laksafoss

ÍF

Andras Frederiksberg

Skála

Jørleif Djurhuus

Skála

Eyðun Hansen

EB/Streymur

Rógvi Magnussen

EB/Streymur

Tóki Høghamar

EB/Streymur

Pætur Magnussen

EB/Streymur

Fríði Potts

EB/Streymur

Símin Jóhan Wolles

EB/Streymur

Emil Sørensen

EB/Streymur

 

16.-17. mai 2012

Navn

Felag

Bjarki Túná Fjørdal

FC Suðuroy

John Jacobsen

FC Suðuroy

Sigvald Steinkross

TB

Aleksandar Radosavljevic

TB

Magnar Kári Vang

-

Hjørdis Anna Petersen

-

Johan Ole F.

TB

 

5.-6. apríl 2013

Navn

Felag

Gudmundur Trúgvason

Royn

Árnfríður Olsen

Royn

Ottar í Funningstovu

AB

Heidi Lava Elgeirsdóttir

B36

John Johansson

Víkingur

Bogi Eyðunsson Hansen

Víkingur

Kjartan Jacobsen

John Ray Ellingsgaard

Robert H. Johannesen

Johannes Rasmussen

Giza Hoyvík

Kenneth H. Djurhuus

Giza Hoyvík

Atli undir Kletti

Giza Hoyvík

Martin Heldarskarð

Giza Hoyvík

Fróði Jensen

Giza Hoyvík

Ragnar Joensen

Giza Hoyvík

Hans Eiler Hammer

B68

Ørvar Guttesen

MB

Rúni Olsen

MB

 

25.-26. apríl 2014

Navn

Felag

Bogi Olsen

AB

Rói Egilstoft Hentze

07 Vestur

Petur Óli K. Nicolajsen

B71

Andrass Thomsen

Giza Hoyvík

Jógvan Breckman

Giza Hoyvík

Magnus á Kamarinum

Giza Hoyvík

Niels Petersen

HB

Bogi Thomsen

ÍF

Rúni Hansen Nesá

ÍF

Sámal Joensen

ÍF

Rói Dalsá Olsen

ÍF

Eyðstein Poulsen

Jóhann Lutzen

Áron Vest

Jón Marni Johannesen

Skála

Teitur Reinert Joensen

SKála

Danjal Eli West

TB

Niclas D. Olsen

TB

Kári Simonsen

TB

Manne Næs Mortanson

TB

Regin í Lágabø

TB

Petur Páll W. Hentze

Víkingur

 

27.-28. mars 2015

Navn

Felag

Rói Zachariassen

AB

Beinir Hendriksen

AB

Bjarni Skála

AB

Jóna Nicolajsen

B71

Stephan Petursson

Giza Hoyvík

Kristian Gunnar Joensen

Kristian Bjartalíð

Sámal Weihe

Skála

 

23.-24. mars 2016

Navn

Felag

Heini Viðoy

B36

Jaspur Enghamar

B36

Jónsvein Thomsen

B71

Kristian O. Henriksen

B71

Jón Tór Baldvinsson

B71

Marni Mohr Leo

FC Suðuroy

Fríði Stenberg Olsen

FC Suðuroy

Kai Alén Waag Viderø

Dávid Sjóstein

Teitur Isaksen

Heri Ósá

Helgi Johannesen

John Sigurd Joensen

Tóri Ziska Dahl

Herman Vágsgarð

Frank Gaardlykke

MB

Martin á Presttrøðni

MB

Leivur T. Willumsen

Royn

Petur Anker Poulsen

Skála

Lukas Dam

TB

Nicklas Dam

TB

 


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2018

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2018

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

U17 Nordic Tournament 2018

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7