Heilsufótbóltur

AB - Týsdag og hósdag kl. 21:00, og leygardag kl. 09:00

Samskipari

Johild Dulavík

Tel.

29 22 65

Teldupostur

johildd@setur.fo

Vøllur

Inni í Vika á Argjum (AB vøllurin)

   

B36 - Týsdag og hósdag kl. 19:30 (á Eysturvøllinum)

Samskipari

Kristina Christiansen

Tel.

21 05 98

Teldupostur

rckc@olivant.fo

Vøllur

Eysturvøllurin

   

B71 - Mánadag og hósdag kl. 20:30

Samskipari

Hildigerð Djurhuus

Tel.

21 97 53

Teldupostur

hdi@posta.fo

Vøllur

Inni í Dal á Sandi

   

EB/Streymur

Mánadag kl. 20:00 við Margáir, og hósdag kl. 20:00 á Eiði

Samskipari

Sunniva Kollslíð

Tel.

29 19 71

Teldupostur

sunniva@football.fo

Vøllur

Mánadag kl. 20:00 við Margáir, og hósdag kl. 20:00 á Eiði

   

FC Suðuroy - Mánadag og hósdag kl. 20:00 (í Marghøllini)

Samskipari

-

Tel.

-

Teldupostur

-

Vøllur

Marghøllin

   

HB - Mánadag og mikudag kl. 19:30 (á Eysturvøllinum)

Samskpari

Niels Petersen

Tel.

22 10 78

Teldupostur

nielsp78@hotmail.com

Vøllur

Eysturvøllurin

   

KÍ - Hósdag kl. 20:30

Samskipari

Niels Biskopstø

Tel.

21 44 47

Teldupostur

-

Vøllur

Við Djúpumýru í Klaksvík

   

MB - Mánadag og hósdag kl. 20:00

Samskipari

Elisabeth Haraldsen

Tel.

28 76 61

Teldupostur

elisabethh18@hotmail.com

Vøllur

MB Arena í Miðvági

   

NSÍ - Mánadag og hósdag kl. 19:30

Samskipari

Liss M. Sevdal

Tel.

50 33 53

Teldupostur

lissin_14@hotmail.com

Vøllur

Við Løkin í Runavík

   

Royn - Týsdag og hósdag kl. 20:00

Samskipari

Óli Jensen

Tel. 

57 52 34

Teldupostur

olijensen67@gmail.com

Vøllur

Roynhøllin og á Skørðinum

   

Skála - Hósdag kl. 19:45

Samskipari

Evi Mikkelsen

Tel.

22 42 54

Teldupostur

evimikkelsen@yahoo.com

Vøllur

Undir mýrahjalla á Skála

   

TB - Týsdag og hósdag kl. 20:00

Samskipari

Henrik Thomsen

Tel.

21 60 62

Teldupostur

rbt@olivant.fo

Vøllur

Við Stórá í Trongisvági

 

-----

 

Eru feløg ella einstaklingar, ið kundu hugsa sær at stovna lið í heilsufótbólti, ber til at seta seg í samband við Christinu Ravnsfjall, christina@football.fo


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2019

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2019

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

WU17 Qualifying Round

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7