Dreingir U15

Leikskrá

 

23. februar 2019 - Finaludagur í Havn (B36)

 

Bólkur A (á Ovara vølli í Gundadali / umklæðing í B36-húsinum)

Skála, 07 Vestur, EB/Streymur, NSÍ b og Víkingur a (hvør dystur er 2 x 10 min.)

 

Klokkan

Dystur

Dómari

18:00

Skála - 07 Vestur

B36

18:00

EB/Streymur - NSÍ b

Skála

18:25

Víkingur a - Skála

NSÍ

18:25

07 Vestur - NSÍ b

Skála

18:50

EB/Streymur - Víkingur a

NSÍ

18:50

NSÍ b - Skála

B36

19:15

Víkingur a - 07 Vestur

Skála

19:15

Skála - EB/Streymur

B36

19:40

NSÍ b - Víkingur a

B36

19:40

07 Vestur - EB/Streymur

Skála

 

 

Bólkur B (á Tórsvølli / umklæðing í B36-húsinum)

NSÍ a, B36 a, ÍF, Víkingur b og B71 (hvør dystur er 2 x 10 min.)

 

Klokkan

Dystur

Dómari

18:00

NSÍ a - B36 a

ÍF

18:00

ÍF - Víkingur b

NSÍ

18:25

B71 - NSÍ a

B36

18:25

B36 a - Víkingur b

B71

18:50

ÍF - B71

B36

18:50

Víkingur b - NSÍ a

ÍF

19:15

B71 - B36 a

NSÍ

19:15

NSÍ a - ÍF

B71

19:40

Víkingur b - B71

B36

19:40

B36 a - ÍF

NSÍ

 

 

Dystur um 3. og 4. pláss (á Tórsvølli)

Klokkan 20:30 spæla nr. 2 í bólki A móti nr. 2 í bólki B um 3. og 4. plássið

 

Finalan (á Tórsvølli)

Klokkan 20:30 spæla nr. 1 í bólki A móti nr. 1 í bólki B finaluna

 

-----

 

24. november 2018

 

Gøtu / Leirvík: ÍF og Víkingur a

 

Skála: Skála og B71

 

Tórshavn (B36): B36 a, B36 b og NSÍ

 

Tórshavn (HB): 07 Vestur, Víkingur b, NSÍ b og HB a

 

Hoyvík: Giza Hoyvík, HB c, HB b og EB/Streymur

 

-----

 

8. desember 2018

 

Eiði / Streymnes: EB/Streymur og HB b

 

Fuglafjørður: ÍF og NSÍ b

 

Vágum (07 Vestur): 07 Vestur, B36 b og HB a

 

Runavík: NSÍ a, Giza Hoyvík, B71 og Víkingur a

 

Tórshavn (HB): HB c, Víkingur b, Skála og B36 a

 

-----

 

19. januar 2019

 

Tórshavn (B36): B36 a og HB c

 

Gøtu / Leirvík: Víkingur b og 07 Vestur

 

Skála: Skála, B36 b og FC Hoyvík

 

Fuglafjørður: ÍF, EB/Streymur og NSÍ a

 

Sandur: B71, Víkingur a og NSÍ b

 

-----

 

Dagført: 20. februar 2019


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2019

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2019

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

U17 Nordic Tournament 2018

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7