Dreingir U13

Finalubólkar

 

Sunnudagin 3. februar 2019 í ítróttarhøllini á Eiði

 

Bólkur A1 (byrjar klokkan 17:50)

Víkingur a, Víkingur c, HB a og 07 Vestur b

 

Bólkur A2 (byrjar klokkan 16:00)

B36, 07 Vestur a, HB b, NSÍ og KÍ

 

Bólkur B1 (byrjar klokkan 14:40)

Skála, HB c, Hb d og B71

 

Bólkur B2 (byrjar klokkan 13:30)

EB/Streymur, ÍF og Víkingur b

 

-----

 

Millumumfar

 

Bólkur A1

07 Vestur b, Víkingur a, NSÍ, HB b og KÍ

 

Millumumfar 1

16. desember 2018 í Kollafirði (HB)

 

Millumumfar 2

13. januar 2019 á Eiði (EB/Streymur)

 

-----

 

Bólkur A2

HB a, B36, Víkingur c og 07 Vestur a

 

Millumumfar 1

16. desember 2018 í Kollafirði (HB)

 

Millumumfar 2

13. januar 2019 á Eiði (EB/Streymur)

 

-----

 

Bólkur B1

B71, HB c, ÍF og FC Hoyvík

 

Millumumfar 1

16. desember 2018 í Kollafirði (HB)

 

Millumumfar 2

13. januar 2019 á Eiði (EB/Streymur)

 

-----

 

Bólkur B2

Skála, HB d, Víkingur b og EB/Streymur

 

Millumumfar 1

16. desember 2018 í Kollafirði (HB)

 

Millumumfar 2

13. januar 2019 á Eiði (EB/Streymur)

 

 

 

Innleiðandi

 

Bólkur A

B71, HB b, EB/Streymur a, ÍF, 07 Vestur b og Víkingur a

 

Umfar 1

11. november á Giljanesi (07 Vestur) / Úrslit

 

Umfar 2

25. november á Kambsdali (ÍF) / Úrslit

 

STØÐAN

Nr.

Lið

MV

MT

MM

Stig

1

07 Vestur b

15

7

+8

28

2

Víkingur a

16

5

+11

17

3

HB b

16

9

+7

17

4

B71

17

9

+8

16

5

ÍF

4

22

-18

6

6

EB/Streymur

4

24

-20

3

 

-----

 

Bólkur B

07 Vestur a, Giza Hoyvík, HB a, HB c, Víkingur c og Skála

 

Umfar 1

11. november á Giljanesi (07 Vestur) / Úrslit

 

Umfar 2

25. november á Kambsdali (ÍF)

 

STØÐAN

Nr.

Lið

MV

MT

MM

Stig

1

HB a

36

4

+32

25

2

Víkingur c

30

4

+26

25

3

07 Vestur a

20

2

+18

21

4

Skála

10

20

-10

12

5

HB c

14

13

+1

6

6

Giza Hoyvík

0

65

-65

0

 

-----

 

Bólkur C

B36, EB/Streymur b, KÍ, NSÍ, Víkingur b og HB d

 

Umfar 1

18. november í Runavík (NSÍ) / Úrslit

 

Umfar 2

25. november í Klaksvík (KÍ) / Úrslit

 

STØÐAN

Nr.

Lið

MV

MT

MM

Stig

1

B36

24

3

+21

20

2

NSÍ

11

6

+5

15

3

7

15

-8

10

4

HB d

5

11

-6

5

5

Víkingur b

3

15

-12

5

 

-----

 

Heitt verður á felagið, ið hevur ábyrgd av kappingini / umfarinum, um at senda úrslitini til FSF skjótast tilber eftir lokna kapping / umfar


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2019

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2019

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

U17 Nordic Tournament 2018

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7