Dreingir U11

Finaluumfar

 

Finalubólkarnir verða spældir í ítróttarhøllini í Kollafirði leygardagin 19. januar 2019

 

Bólkur A (byrjar kl. 13:40)

B36 b, B36 c, AB a og 07 Vestur b

 

Bólkur B (byrjar kl. 17:20)

Víkingur c, AB b, B36 a og HB a

 

Bólkur C (byrjar kl. 18:30)

HB b, KÍ b, B36 d og NSÍ

 

Bólkur D (byrjar kl. 16:10)

Víkingur a, Víkingur b, HB c og 07 Vestur a

 

Bólkur E (byrjar kl. 15:00)

B36 e, EB/Streymur a, EB/Streymur b og KÍ a

 

 

 

Millumumfar

 

Bólkur A1

Víkingur c, B36 b, B36 c, AB b, KÍ b, HB b

 

Millumumfar 1

16. desember 2018 í Runavík (NSÍ)

 

Millumumfar 2

5. januar 2019 á Giljanesi (07 Vestur)

 

-----

 

Bólkur A2

AB a, NSÍ, 07 Vestur b, B36 a, B36 d, HB a

 

Millumumfar 1

16. desember í Runavík (NSÍ)

 

Millumumfar 2

6. januar 2019 á Giljanesi (07 Vestur)

 

-----

 

Bólkur B1

B36 e, HB c, Víkingur a og EB/Streymur a

 

Millumumfar 1

16. desember í Skúlanum á Argjahamri (B36)

 

Millumumfar 2

6. januar 2019 á Giljanesi (07 Vestur)

 

-----

 

Bólkur B2

KÍ a, 07 Vestur a, EB/Streymur b og Víkingur b

 

Millumumfar 1

16. desember í Skúlanum á Argjahamri (B36)

 

Millumumfar 2

6. januar 2019 á Giljanesi (07 Vestur)

 

 

 

Innleiðandi

 

Bólkur A

07 Vestur a, B36 c, Giza Hoyvík, ÍF, Víkingur c og NSÍ

 

Umfar 1

17. november á Eiði (EB/Streymur)

 

Umfar 2

25. november í Klaksvík (KÍ)

 

-----

 

Bólkur B

HB b, EB/Streymur a, AB a, Víkingur b og B36 b

 

Umfar 1

17. november á Eiði (EB/Streymur) / Úrslit

 

Umfar 2

24. november í Klaksvík (KÍ) / Úrslit

 

STØÐAN

Nr.

Lið

MV

MT

MM

Stig

1

AB a

22

6

+16

20

2

B36 b

20

9

+11

17

3

HB b

17

10

+7

13

4

Víkingur b

12

16

-4

7

5

EB/Streymur a

2

32

-30

0

 

-----

 

Bólkur C

AB b, B36 a, EB/Streymur b, HB c, KÍ b og Víkingur a

 

Umfar 1

18. november á Eiði (EB/Streymur) / Úrslit

 

Umfar 2

24. november í Klaksvík (KÍ) / Úrslit

 

STØÐAN

Nr.

Lið

MV

MT

MM

Stig

1

KÍ b

23

10

+13

25

2

B36 a

17

9

+8

16

3

AB b

9

8

+1

16

4

HB c

15

14

-1

11

5

Víkingur a

13

17

-4

8

6

EB/Streymur b

12

31

-19

5

 

-----

 

Bólkur D

KÍ a, HB a, B36 d, B36 e, AB c og 07 Vestur b

 

Umfar 1

18. november á Eiði (EB/Streymur) / Úrslit

 

Umfar 2

24. november í Klaksvík (KÍ) / Úrslit

 

STØÐAN

Nr.

Lið

MV

MT

MM

Stig

1

07 Vestur b

25

4

+21

26

2

HB a

15

5

+10

19

3

B36 d

12

9

+3

15

4

KÍ a

12

14

-2

12

5

B36 e

8

10

-2

11

6

AB c

0

30

-30

0

 

-----

 

Heitt verður á felagið, ið hevur ábyrgd av kappingini / umfarinum, um at senda úrslitini til FSF skjótast tilber eftir lokna kapping / umfar

 

-----

 

Dagført: 30. november 2018


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2019

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2019

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

U17 Nordic Tournament 2018

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7