Dreingir U9

Finaluumfar

 

Finalubólkarnir verða spældir í ítróttarhøllini í Kollafirði leygardagin 19. januar 2019

 

Bólkur A (byrja klokkan 12:30)

07 Vestur a, 07 Vestur b, Víkingur a og HB b

 

Bólkur B (byrja klokkan 11:20)

EB/Streymur a, NSÍ, Víkingur b og AB a

 

Bólkur C (byrja klokkan 10:10)

Víkingur c, B36 c, ÍF og AB b

 

Bólkur D (byrja klokkan 09:00)

FC Hoyvík, EB/Streymur b, B36 a og B36 b

 

 

 

Millumumfar

 

Bólkur A1

07 Vestur a, NSÍ, EB/Streymur a, Víkingur a og Víkingur c

 

Millumumfar 1

15. desember 2018 í Kollafirði (HB)

 

Millumumfar 2

5. januar 2019 á Giljanesi (07 Vestur)

 

-----

 

Bólkur A2

AB a, Víkingur b, 07 Vestur b og HB

 

Millumumfar 1

15. desember 2018 í Kollafirði (HB)

 

Millumumfar 2

5. januar 2019 á Giljanesi (07 Vestur)

 

-----

 

Bólkur B

ÍF, AB b, FC Hoyvík, B36 b, B36 c og EB/Streymur b

 

Millumumfar 1

15. desember 2018 í Kollafirði (HB)

 

Millumumfar 2

5. januar 2019 á Giljanesi (07 Vestur)

 

-----

 

Tá Millumumfar 1 og Millumumfar 2 eru spæld, fara nummar 1 og 2 í bólkunum A1 og A2 víðari í A-finalunar

 

Hini liðini fara í B- og C-finalurnar

 

 

 

Innleiðandi

 

Bólkur A

07 Vestur a, AB b, B36 c, EB/Streymur a, Víkingur b og ÍF

 

Umfar 1

17. november á Eiði (EB/Streymur) / Úrslit

 

Umfar 2

2. desember á Kambsdali (Víkingur) / Úrslit

 

STØÐAN

Nr.

Lið

MV

MT

MM

Stig

1

07 Vestur a

17

8

+9

21

2

Víkingur b

11

6

+5

17

3

EB/Streymur a

11

6

+5

15

4

ÍF

7

11

-4

12

5

B36 c

9

14

-5

10

6

AB b

4

14

-11

4

 

-----

 

Bólkur B

HB, Giza Hoyvík, 07 Vestur b, Víkingur c og B36 b

 

Umfar 1

17. november á Eiði (EB/Streymur) / Úrslit

 

Umfar 2

2. desember á Kambsdali (Víkingur) / Úrslit

 

STØÐAN

Nr.

Lið

MV

MT

MM

Stig

1

HB

33

1

+32

24

2

07 Vestur b

17

8

+9

16

3

Víkingur c

10

7

+3

11

4

FC Hoyvík

10

14

-4

7

5

B36 b

2

42

-40

0

 

-----

 

Bólkur C

Víkingur a, NSÍ, EB/Streymur b, AB a og B36 a

 

Umfar 1

17. november á Eiði (EB/Streymur) / Úrslit

 

Umfar 2

2. desember á Kambsdali (Víkingur) / Úrslit

 

STØÐAN

Nr.

Lið

MV

MT

MM

Stig

1

NSÍ

15

11

+4

17

2

AB a

22

14

+8

13

3

Víkingur c

11

10

+1

11

4

EB/Streymur b

9

17

-8

9

5

B36 c

10

15

-5

8

 

-----

 

Heitt verður á felagið, ið hevur ábyrgd av kappingini / umfarinum, um at senda úrslitini til FSF skjótast tilber eftir lokna kapping / umfar


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2019

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2019

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

U17 Nordic Tournament 2018

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7