Skráin / Programme

Bólkur A / Group A

Date

Time

Match

Result

Pitch

05.08.2018

13:00

Sweden - Northern Ireland

2-0

Tórsvøllur

05.08.2018

13:00

Finland - Denmark

0-0 (4-1 pen.)

Argir

07.08.2018

12:00

Denmark - Northern Ireland

1-0

Gundadalur

07.08.2018

15:00

Sweden - Finland

1-4

Tórsvøllur

09.08.2018

12:00

Denmark - Sweden

2-1

Tórsvøllur

09.08.2018

12:00

Northern Ireland - Finland

1-3

Gundadalur

 

Støðan / Standings (Bólkur A / Group A)

No.

 

P

W

D

L

GD

Point

1

Finland

3

2

1

0

7-2

7

2

Denmark

3

2

1

0

3-1

7

3

Sweden

3

1

0

2

4-6

3

4

Northern Ireland

3

0

0

3

1-6

0

 

Bólkur B / Group B

Date

Time

Match

Result

Pitch

05.08.2018

17:00

Iceland - Faroe Islands

2-1

Tórsvøllur

05.08.2018

17:00

China - Norway

0-1

Argir

07.08.2018

12:00

Iceland - China

3-0

Tórsvøllur

07.08.2018

18:00

Norway - Faroe Islands

2-0

Tórsvøllur

09.08.2018

15:00

Faroe Islands - China

1-1

Tórsvøllur

09.08.2018

19:00

Norway - Iceland

1-2

Tórsvøllur

 

Støðan / Standings (Bólkur A / Group A)

No.

 

P

W

D

L

GD

Point

1

Iceland

3

3

0

0

7-2

9

2

Norway

3

2

0

1

4-2

6

3

Faroe Islands

3

0

1

2

2-5

1

4

China

3

0

1

2

1-5

1

 

Plaseringsdystir / Finals

Date

Time

Match

Result

Pitch

11.08.2018

11:00

Northern Ireland - China (7th Place)

3-1

Argir

11.08.2018

11:00

Faroe Islands - Sweden (5th Place)

0-3

Tórsvøllur

11.08.2018

11:00

Denmark - Norway (3rd Place)

3-0

Gundadalur

11.08.2018

14:30

Iceland - Finland (Finale)

1-0

Tórsvøllur

 

Times are local time (CET -1)


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2018

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2018

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

U17 Nordic Tournament 2018

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7