Gentur U13

Landskappingin 2019 (seinna hálva / endaspæl)

 

Bólkur A

07 Vestur, B36 a, FC Hoyvík a, HB a, KÍ, NSÍ a, Skála og TB a

 

18. august á Ovara vølli í Gundadali (HB)

18. august við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

 

31. august á Hoyvíksvøllinum í Hoyvík (FC Hoyvík)

31. august undir Mýruhjalla á Skála (Skála)

 

14. september við Løkin í Runavík (NSÍ)

14. september við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

 

28. september á Dungasandi í Sørvági (07 Vestur)

28. september við Stórá í Trongisvági (TB)

 

5. oktober á Tórsvølli (B36)

5. oktober á Dungasandi í Sørvági (07 Vestur)

 

12. oktober á Hoyvíksvøllinum í Hoyvík (FC Hoyvík)

12. oktober á Ovara vølli í Gundadali (HB)

 

-----

 

Bólkur B

B68, EB/Streymur, HB b, NSÍ b, Víkingur a, Víkingur b og ÍF

 

18. august í Hólmanum á Eiði (EB/Streymur)

 

31. august við Løkin í Runavík (NSÍ)

 

14. september á Ovara vølli í Gundadali (HB)

 

28. september í Fløtugerði í Fuglafirði (ÍF)

 

5. oktober á Svangaskarði á Toftum (B68)

 

12. oktober í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

 

-----

 

Bólkur C

B36 b, FC Hoyvík b, FC Suðuroy, HB c og TB b

 

24. august á Ovara vølli í Gundadali (HB)

 

7. september á Eiðinum í Vági (FC Suðuroy)

 

28. september á Hoyvíksvøllinum í Hoyvík (FC Hoyvík)

 

5. oktober á Tórsvølli (B36)

 

-----

 

Landskapping 2019 (fyrra hálva)

 

Bólkur A

07 Vestur, B36 a, FC Hoyvík a, FC Suðuroy, HB a, HB b, NSÍ a, Skála a, TB a, Víkingur a og Víkingur b

 

-----

 

Bólkur B

B36 b, B68 a, EB/Streymur b, FC Hoyvík b, HB c, KÍ a, NSÍ b, TB b og ÍF a

 

-----

 

Steypakapping 2019

 

Bólkur A

FC Hoyvík, 07 Vestur, HB a, B68, EB/Streymur og NSÍ

 

11. mai

Umfar 1 við Margáir í Streymnesi (EB/Streymur)

 

25. mai

Umfar 2 á Hoyvíksvøllinum í Hoyvík (FC Hoyvík)

 

8. juni

Umfar 3 í Gundadali í Havn (HB)

 

22. juni

Umfar 4 á Svangaskarði á Toftum (B68)

 

-----

 

Bólkur B

B36, HB b, Víkingur, TB, KÍ og Skála

 

11. mai

Umfar 1 í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

 

25. mai

Umfar 2 á Tórsvølli (B36)

 

8. juni

Umfar 3 undir Mýruhjalla á Skála (Skála)

 

22. juni

Umfar 4 við Stórá á Tvøroyri (TB)

 

-----

 

Dagført: 6. august 2019


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2019

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2019

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

U17 Nordic Tournament 2018

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7