Dreingir U11

Kappingar aftaná summarsteðgin

 

Bólkur A1

AB a, B36 a, FC Suðuroy, HB b og KÍ b

 

24. august á EIðinum í Vági (FC Suðuory)

 

7. september Inni í Vika á Argjum (AB)

 

22. september á Tórsvølli (B36)

 

5. oktober við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

 

-----

 

Bólkur A2

07 Vestur a, B36 b, HB a, KÍ a og NSÍ a

 

24. august á Tórsvølli (B36)

 

7. september við Løkin í Runavík (NSÍ)

 

22. september á Ovara vølli í Gundadali (HB)

 

5. oktober á Dungasandi í Sørvági (07 Vestur)

 

-----

 

Bólkur B1

AB b, B68 a, HB e, Skála a og Víkingur c

 

24. august Inni í Vika á Argjum (AB)

 

7. september undir Mýruhjalla á Skála (Skála)

 

22. september á Svangaskarði á Toftum (B68)

 

5. oktober í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

 

-----

 

Bólkur B2

07 Vestur b, B68 b, KÍ d og Víkingur a

 

24. august á Dungasandi í Sørvági (07 Vestur)

 

7. september við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

 

22. september á Svangaskarði á Toftum (B68)

 

5. oktober í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

 

-----

 

Bólkur B3

B36 c, HB c, KÍ c og Víkingur b

 

24. august á Ovara vølli í Gundadali (HB)

 

7. september í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

 

22. september við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

 

5. oktober á Tórsvølli (B36)

 

-----

 

Bólkur B4

B36 d, HB d, TB a og ÍF

 

24. august á Ovara vølli í Gundadali (HB)

 

7. september við Stórá í Trongisvági (TB)

 

22. september í Fløtugerði í Fuglafirði (ÍF)

 

5. oktober á Tórsvølli (B36)

 

-----

 

Bólkur C1

AB c, B36 e, EB/Streymur b, HB g og NSÍ b

 

24. august við Løkin í Runavík (NSÍ)

 

7. september á Ovara vølli í Gundadali (HB)

 

22. september Inni í Vika á Argjum (AB)

 

5. oktober í Hólmanum á Eiði (EB/Streymur)

 

-----

 

Bólkur C2

B36 f, B71, EB/Streymur a, HB h og Skála b

 

24. august Inni í Dal á Sandi (B71)

 

7. september á Tórsvølli (B36)

 

22. september í Hólmanum á Eiði (EB/Streymur)

 

5. oktober undir Mýruhjalla á Skála (Skála)

 

-----

 

Bólkur C3

B36 g, FC Hoyvík, HB f, HB i og TB b

 

24. august í Trongisvági (TB)

(umfarið skuldi upprunaliga verða á Tórsvølli, men vegna plásstrot í Gundadali, bleiv umfarið flutt til Trongisvág)

 

7. september á Hoyvíksvøllinum í Hoyvík (FC Hoyvík)

(umfarið skuldi upprunaliga verða í Trongisvági)

 

22. september á Tórsvølli (B36)

(umfarið skuldi upprunaliga verða á Hoyvíksvøllinum)

 

5. oktober á Ovara vølli í Gundadali (HB)

 

-----

 

Kappingar áðrenn summarsteðgin

 

Bólkur A

KÍ a, NSÍ, B36 a, B36 b, B36 c, FC Suðuroy, HB a, HB b og 07 Vestur a

 

EB/Streymur a er tikið úr bólki A, og flutt í bólk C

 

13. apríl við Løkin í Runavík (NSÍ)

NSÍ, FC Suðuroy, B36 a, B36 b og HB a

 

13. apríl við Margáir í Streymnesi (EB/Streymur)

07 Vestur a, KÍ a, B36 c og HB b

 

 

27. apríl á Dungasandi í Sørvági (07 Vestur)

NSÍ, KÍ a, 07 Vestur a, HB b og FC Suðuroy

 

27. apríl á Tórsvølli (B36)

B36 a, B36 b, B36 c og HB a

 

 

11. mai á Eiðinum í Vági (FC Suðuroy)

NSÍ, FC Suðuroy, HB b og B36 a

 

11. mai á Tórsvølli (B36)

B36 b, B36 c, KÍ a, HB a og 07 Vestur a

 

 

25. mai á Tórsvølli (B36)

B36 b, B36 c, 07 Vestur a og HB a

 

25. mai við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

NSÍ, HB b, B36 a, KÍ a og FC Suðuroy

 

 

8. juni í Gundadali í Havn (HB)

NSÍ, HB a, B36 a, FC Suðuroy og KÍ a

 

8. juni á Dungasandi í Sørvági (07 Vestur)

B36 b, B36 c, 07 Vestur a og HB b

 

-----

 

Bólkur B

07 Vestur b, HB c, HB d, HB e, HB f, Víkingur a, Víkingur b, Víkingur c, KÍ b, KÍ c, AB a, TB a, B36 d, B36 e, ÍF, B68 a, B68 b og Skála a

 

13. apríl við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

Víkingur a, 07 Vestur b, KÍ b, Skála a og HB d

 

13. apríl inni í Vika á Argjum (AB)

HB c, AB a, TB a, Víkingur b og Skála b

 

13. apríl á Svangaskarði á Toftum (B68)

B36 d, Víkingur c, B68 b, ÍF og HB e

 

13. apríl við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

B36 e, B68 a, HB f, KÍ c og AB b

 

 

27. apríl í Gundadali í Havn (HB)

B68 a, Víkingur c, 07 Vestur b, HB f og Skála b

 

27. apríl undir Mýrahjalla á Skála (Skála)

HB d, KÍ c, AB a, Víkingur a og Skála a

 

27. apríl í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

B36 d, KÍ b, HB c, HB e og Víkingur b

 

27. apríl í Fløtugerði í Fuglafirði (ÍF)

B36 e, B68 b, ÍF, TB a og AB b

 

 

11. mai undir Mýrahjalla á Skála (Skála)

ÍF, KÍ c, AB a, HB d og Skála b

 

11. mai í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

HB c, HB f, Víkingur c, B36 d og Skála a

 

11. mai við Stórá á Tvøroyri (TB)

Víkingur a, TB a, B36 e, B68 b og HB e

 

11. mai á Svangaskarði á Toftum (B68)

Víkingur b, KÍ b, B68 a, 07 Vestur b og AB b

 

 

25. mai á Dungasandi í Sørvági (07 Vestur)

HB c, HB f, KÍ b, 07 Vestur b og Skála b

 

25. mai í Gundadali í Havn (HB)

ÍF, TB a, AB a, HB d og Skála a

 

25. mai á Tórsvølli (B36)

Víkingur a, KÍ c, B68 b, B36 e og HB e

 

25. mai í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

Víkingur b, Víkingur c, B68 a, B36 d og AB b

 

 

8. juni undir Mýrahjalla á Skála (Skála)

B36 e, Víkingur c, HB d, KÍ c og Skála a

 

8. juni á Svangaskarði á Toftum (B68)

Víkingur a, B68 a, ÍF, B36 d og Skála b

 

8. juni í Gundadali í Havn (HB)

07 Vestur b, HB e, HB f, AB a og B68 b 

 

8. juni í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

Víkingur b, KÍ b, HB c, TB a og AB b

 

-----

 

Bólkur C

HB g, HB h, HB i. KÍ d, EB/Streymur a, EB/Streymur b, FC Hoyvík, TB b, B36 f, B36 g, B71 og MB

 

27. apríl Inni í Dal á Sandi (B71)

HB g, HB h, KÍ d og B71

 

27. apríl við Stórá á Tvøroyri (TB)

HB i, B36 g, TB b og EB/Streymur b

 

27. apríl á MB Arena í Miðvági (MB)

MB, FC Hoyvík, B36 f og EB/Streymur a

 

 

11. mai við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

HB i, B36 g, KÍ d og B71

 

11. mai við Margáir í Streymnesi (EB/Streymur)

B36 f, EB/Streyjur a, HB h og HB g

 

11. mai á Hoyvíksvøllinum í Hoyvík (FC Hoyvík)

FC Hoyvík, MB, TB b og EB/Streymur b

 

 

25. mai við Margáir í Streymnesi (EB/Streymur)

EB/Streymur a, FC Hoyvík, TB b og HB g

 

25. mai í Gundadali í Havn (HB)

MB, HB i, KÍ d og B71

 

25. mai á Tórsvølli (B36)

B36 f, B36 g, HB h og EB/Streymur b

 

 

8. juni á Hoyvíksvøllinum (FC Hoyvík)

Skála b, EB/Streymur a, FC Hoyvík og KÍ d

 

8. juni Inni í Dal á Sandi (B71)

B36 g, HB h, HB i og B71

 

8. juni í Gundadali í Havn (HB)

HB g, EB/Streymur b, B36 f og TB b

 

-----

 

Dagført: 23. august 2019


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2019

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2019

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

WU17 Qualifying Round

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7