Dreingir U13

Landskapping 2019

 

Bólkur A (endaspæl / FM)

07 Vestur a. B36 a, EB/Streymur a, FC Suðuroy, HB a, HB b, KÍ a, Skála a, TB a og Víkingur a

 

17. august í Hólmanum á Eiði (EB/Streymur)

17. august við Stórá í Trongisvági (TB)

 

31. august á Dungasandi í Sørvági (07 Vestur)

 

14. september í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

(skuldi upprunaliga vera á Skála)

 

28. september undir Mýruhjalla á Skála (Skála)

(skuldi upprunaliga vera í Sarpugerði í Norðragøtu)

 

6. oktober við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

6. oktober á Eiðinum í Vági (FC Suðuroy)

 

12. oktober á Ovara vølli í Gundadali (HB)

 

-----

 

Bólkur B (endaspæl)

07 Vestur b, AB a, B36 b, B71, HB c, HB d, HB e, Víkingur a og ÍF

 

17. august í Fløtugerði í Fuglafirði (ÍF)

17. august á Tórsvølli (B36)

 

31. august á Ovara vølli í Gundadali (HB)

31. august á Dungasandi í Sørvági (07 Vestur)

 

14. september í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

14. september Inni í Dal á Sandi (B71)

 

28. september á Ovara vølli í Gundadali (HB)

28. september Inni í Vika á Argjum (AB)

 

6. oktober á Ovara vølli í Gundadali (HB)

6. oktober Inni í Dal á Sandi (B71)

 

12. oktober Inni í Vika á Argjum (AB)

12. oktober í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

 

-----

 

Bólkur C (endaspæl)

AB b, B36 c, B68, EB/Streymur b, FC Hoyvík, HB f, KÍ b, NSÍ, Skála b og TB b

 

17. august á Hoyvíksvøllinum í Hoyvík (FC Hoyvík)

17. august í Hólmanum á Eiði (EB/Streymur)

 

31. august á Tórsvølli (B36)

 

7. september við Stórá í Trongisvági (TB)

(umfarið skuldi upprunaliga vera 31. august. Men vegna Løgtingsval bleiv tað flutt til 7. september)

 

14. september Inni í Vika á Argjum (AB)

14. september á Svangaskarði á Toftum (B68)

 

22. september við Løkin í Runavík (NSÍ)

 

28. september á Ovara vølli í Gundadali (HB)

28. september við Djúpumýru í KLaksvík (KÍ)

 

-----

 

Bólkur A (innleiðandi)

07 Vestur a, 07 Vestur b, B36 a, EB/Streymur a, FC Suðuroy a, HB a, HB b, NSÍ a, TB a, Víkingur a og Víkingur b

 

-----

 

Bólkur B (innleiðandi)

AB a, B36 b, B36 c, B71 a, FC Hoyvík, HB c, HB d, KÍ a, Skála a, Skála b, TB b og ÍF a

 

-----

 

Bólkur C (innleiðandi)

B36 d, B68 a, EB/Streymur b, HB e, HB f, KÍ b og KÍ c

 

-----

 

Steypakapping 2019

 

Bólkur A (fjórðingsfinalur)

B36, HB a, KÍ a og Skála

 

Bólkur B (fjórðingsfinalur)

07 Vestur, HB b, TB og Víkingur

 

-----

 

Bólkur A (innleiðandi)

07 Vestur, AB, B36, B71, HB a, HB d, KÍ b og Víkingur

 

11. mai

Umfar 1 í Gundadali í Havn (HB)

Umfar 2 í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

 

25. mai

Umfar 3 Inni í Dal á Sandi (B71)

Umfar 4 við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

 

8. juni

Umfar 5 á Dungasandi í Sørvági (07 Vestur)

Umfar 6 Inni í Vika á Argjum (AB)

 

22. juni

Umfar 7 á Tórsvølli (B36)

 

-----

 

Bólkur B (innleiðandi)

EB/Streymur, FC Suðuroy, HB b, HB c, HB e, KÍ a, NSÍ, Skála og TB

 

11. mai 

Umfar 1 í Gundadali í Havn (HB)

Umfar 2 undir Mýruhjalla á Skála (Skála)

 

25. mai

Umfar 3 á Eiðinum í Vági (FC Suðuroy)

Umfar 4 við Løkin í Runavík (NSÍ)

 

8. juni

Umfar 5 við Stórá á Tvøroyri (TB)

Umfar 6 við Margáir í Streymnesi (EB/Streymur)

 

22. juni

Umfar 7 við Margáir í Streymnesi (EB/Streymur)

 

-----

 

Dagført: 11. september 2019


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2019

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2019

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

WU17 Qualifying Round

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7