Dreingir U12

Innleiðandi endaspæl 2017

 

Bólkur A1

 

B36 a, EB/Streymur a, HB b, NSÍ a og Víkingur a

 

19. august í Havn (B36)

2. september í Gøtu/Leirvík (Víkingur)

16. september í Runavík (NSÍ)

 

-----

 

Bólkur A2

 

B68 a, Giza Hoyvík a, HB a og TB a

 

19. august í Havn (HB)

2. september á Toftum (B68)

16. september í Hoyvík (Giza Hoyvík)

 

-----

 

Bólkur B1

 

07 Vestur a, HB c, B71 a, KÍ c og NSÍ b

 

19. august á Sandi (B71)

2. september í Sandavági/Sørvági (07 Vestur)

16. september í Runavík (NSÍ)

 

-----

 

Bólkur B2

 

07 vestur b, HB d, B36 b, FC Suðuroy a og KÍ a

 

20. august á Vági (FC Suðuroy)

2. september í Sandavági/Sørvági (07 Vestur)

16. september í Havn (HB)

 

-----

 

Bólkur B3

 

07 Vestur c, HB e, FC Suðuroy b og KÍ b

 

19. august í Klaksvík (KÍ)

2. september í Vági (FC Suðuroy)

16. september í Sandavági/Sørvági (07 Vestur)

 

-----

 

Bólkur C1

 

AB a, B68 b, ÍF b og KÍ d

 

19. august á Toftum (B68)

2. september í Fuglafirði (ÍF)

16. september í Klaksvík (KÍ)

 

-----

 

Bólkur C2

 

AB b, Giza Hoyvík c, EB/Streymur b og Víkingur b

 

19. august í Hoyvík (Giza Hoyvík)

2. september í Streymnesi (EB/Streymur)

16. september á Argjum (AB)

 

-----

 

Bólkur C3

 

B36 c, Giza Hoyvík b, ÍF a og TB b

 

19. august í Fuglafirði (ÍF)

2. september á Tvøroyri/Trongisvági (TB)

16. september í Hoyvík (Giza Hoyvík)

 

-----

 

Bólkur D1

 

B36 d, HB h, HB i, Skála a og NSÍ c

 

19. august í Runavík (NSÍ)

3. september í Havn (HB)

16. september á Skála (Skála)

 

-----

 

Bólkur D2

 

HB f, HB g, EB/Streymur c, Skála b og MB a

 

19. august í Miðvági (MB)

2. september á Skála (Skála)

16. september í Streymnesi (EB/Streymur)

 

-----

 

Finaluumførini verða 30. september

 

Nr. 1 og 2 í bólkunum A1 og A2 spæla um plaseringarnar frá 1 til 4. Hini liðini í bólkunum A1 og A2 spæla um plaseringarnar frá 5 til 10.

 

Nr. 1 í bólkunum B1, B2 og B3, saman við besta 2'arinum í hesum bólkum, spæla um at finna vinnarin í bólki B. Hini liðini í bólkunum B1, B2 og B3 spæla um plaseringarnar frá 15 til 24.

 

Nr. 1 í bólkunum C1, C2 og C3, saman við besta 2'arinum í hesum bólkum, spæla um at finna vinnarin í bólki C. Hini liðini í bólkunum C1, C2 og C3 spæla um plaseringarnar frá 28 til 36.

 

Nr. 1 og 2 í bólkunum D1 og D2 spæla um at finna vinnarin í bólki D. Hini liðini spæla um plaseringarnar frá 41 til 46.

 

-----

 

Dagført: 10. august 2017


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

EFFO-deildin

 

1. deild

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U17

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U14

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U12

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

Dreingir U18

 

Gentur U10

 

FSF Álmanakkin 2017

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U16

 

Gentur U7 & U8

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2017

 

Dreingir U14

 

Gentur & dreingir U6

 

U16 Development Tour.

 

 

 

Landsliðsvirksemið 2017

 

Dreingir U12

     

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U10

           
     

Dreingir U7 & U8

           
     

Gentur & dreingir U6