Landsliðsvirksemið 2017

Dreingir U15

Dato

Klokkan

Øki / felag

Staður (venjing / dystur / kapping)

11. feb.

09:50

KÍ, Víkingur og ÍF

Venjing í Klaksvík

12. feb.

09:00

AB, HB og Giza Hoyvík

Venjing á Ovara Vølli í Gundadali

12. feb.

13:00

B71, B36, 07V og MB

Venjing á Tórsvølli

18. feb.

13:00

Royn, TB og FC Suðuory

Venjing við Stórá á Tvøroyri

19. feb.

15:00

B68, NSÍ, Skála og EB/S.

Venjing á Skála

11. mars

09:00-18:00

Úttøkuvenjing

Venjing á Tórsvølli (uml. 30 leikarar)

15. apríl

09:00-18:00

Úttøkuvenjing

Venjing á Tórsvølli (uml. 30 leikarar)

30. apríl

09:00-16:00

Landsliðsvenjing

Venjing á Tórsvølli

20.-22. mai

-

-

Møgulig venjingarlega

23.-28. mai

-

-

Esbjerg Elite Cup í Danmark

27.-30. okt.

-

-

Venjingardystir í Íslandi

       

Dreingir U17

Dato

Klokkan

Øki / felag

Staður (venjing / dystur / kapping)

5. feb.

12:00-17:00 

-

Venjing á Tórsvølli

11. feb.

12:00-17:00 

Venjing á Tórsvølli

19. feb.

12:00-17:00 

Venjing á Tórsvølli

25. feb.

Venjing á Tórsvølli

11. mars

09:00-18.00 

Venjing á Tórsvølli

11.-21. mars

-

UEFA Elite Round á Kypros

15. apríl

09:00-18:00 

18.-23. apríl

UEFA Menningarkapping í Slovenia

3. juni

09:00-16:00 

21.-23. juli

Venjingarlega

28. juli.-6. aug.

-

NM í Íslandi 

1.-2. sept.

23.-24. sept.

Venjingarlega 

25. sep.-4. okt.

Innleið. EM-undankapping í Finnlandi

27.-29. okt.

Venjingarlega 

       

Dreingir U19

Dato

Klokkan

Øki / felag

Staður (venjing / dystur / kapping)

24. mars

17:00

Norður- og eysturøkið

Venjing á Toftum

25. mars

12:30

Mið-, suður- og vesturøkið

Venjing á Tórsvølli

26. mars

-

-

Venjing

5.-9. juni

-

-

Venjingardystir í Luksemborg

1. sep.

-

-

Venjing

2. sep.

-

-

Venjing

6. okt.

-

-

Venjing

7. okt.

-

-

Venjing

27.-29. okt.

-

-

Venjingarlega

3.-5. nov.

-

-

Venjingarlega

6.-15. nov.

-

-

Innleið. EM-undankapping í Bulgaria

       

Norðurøkið

KÍ, ÍF og Víkingur

 

Eysturøkið

Skála, NSÍ og B68

 

Miðøkið

EB/Streymur, HB, B36, AB og Giza Hoyvík

Vesturøkið

07 Vestur, MB og B71

 

Suðurøkið

Royn, TB og FC Suðuroy

       

U21

Dato

Klokkan

Øki / felag

Staður (venjing / dystur / kapping)

24.-26. mars

-

-

Venjingarlega

8. juni

-

-

Litava - Føroyar

1. sep.

-

-

Føroyar - Danmark

5. sep.

-

-

Finnland - Føroyar

10. okt.

-

-

Føroyar - Georgia

10. nov.

-

-

Føroyar - Pólland

       

Gentur U15

Dato

Klokkan

Øki / felag

Staður (venjing / dystur / kapping)

11. feb.

13:00

KÍ, Víkingur og ÍF

Venjing í Leirvík

13. feb.

17:00

AB, B36, HB, Giza H. og B71

Venjing á Tórsvølli

15. feb.

16:30

07 Vestur og MB

Venjing í Miðvági

18. feb.

09:00

Royn, TB og FC Suðuroy

Venjing í Vági

19. feb.

09:00

B68, NSÍ, Skála og EB/S.

Venjing á Toftum

5. mars

09:00

Norð. og Eyst.

Venjing

5. mars

13:00

Mið., Vest. og Suður.

Venjing

12. apríl

10:00 &14:00

Úttøkuvenjig

Venjing á Toftum (uml. 30 leikarar)

5. juni

09:30 & 13:30

Úttøkuvenjing

Venjing á Toftum (uml. 30 leikarar)

25. juni

09:30 & 13:00

Landsliðsvenjing

Venjing á Tórsvølli

24.-25. juli

-

-

Venjingarlega

26.-31. juli

-

-

Kapping uttanlands

       

Gentur U17

Dato

Klokkan

Øki / felag

Staður (venjing / dystur / kapping)

12. feb.

09:00-15:00

-

Venjing

12. mars

09:30-13:30

-

Venjing

19. mars

12:30 & 15:30

-

Venjing

2. apríl

09:00 & 13:00

-

Venjing

7.-12. apríl

-

-

UEFA Menningarkapping í Bulgaria

27. aug.

09:30 & 13:00

-

Venjing

17. sep.

09:30 & 13:00

-

Venjing

1. okt.

09:30 & 13:00

-

Venjing

8.-17. okt.

-

-

Innleið. EM-undankapping í Póllandi

       

Gentur U19

Dato

Klokkan

Øki / felag

Staður (venjing / dystur / kapping)

12. feb.

09:00-15:00

-

Venjing

19. mars

12:30 & 15:30

-

Venjing

1. apríl

09:00 & 13:00

-

Venjing

13. apríl

09:30 & 13:30

-

Venjing

17.-22. apríl

-

-

UEFA Menningarkapping í Lettlandi (U18)

25.-29. apríl

-

-

UEFA Menningarkapping í Litava

2. juni

18:00

-

Venjing

25. juni

09:30 & 13:00

-

Venjing

9. sep.

10:00

-

Venjing

11. sep.

-

-

Venjing

8. okt.

09:30 & 13:30

-

Venjing

14.-23. okt.

-

-

Innleið. EM-undankapping í Moldova

       

Norðurøkið

KÍ, ÍF og Víkingur

 

Eysturøkið

Skála, NSÍ og B68

 

Miðøkið

EB/Streymur, HB, B36, AB og Giza Hoyvík

Vesturøkið

07 Vestur, MB og B71

 

Suðurøkið

Royn, TB og FC Suðuroy

 
       

A Kvinnur

Dato

Klokkan

Øki / felag

Staður (venjing / dystur / kapping)

28. jan.

09:30 & 13:30

-

Venjing á Tórsvølli

4. feb.

09:30 & 13:30

-

Venjing á Tórsvølli

25. feb.

11:00 & 14:30

-

Venjing á Tórsvølli

26. feb.

09:30 & 13:30

-

Venjing á Tórsvølli

19. mars

09:30 & 13:30

-

Venjing á Tórsvølli

31. mars-2. apríl

-

-

Venjingarlega

4.-11. apríl

-

-

Innleið. HM-undankapping í Føroyum

27. juli

09:30 & 13:30

-

Venjing

 

 

Skjótast tilber tað er greitt, hvar venjingarnar verða, verður hetta dagført her á síðuni.


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

EFFO-deildin

 

1. deild

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U17

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U14

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U12

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

Dreingir U18

 

Gentur U10

 

FSF Álmanakkin 2017

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U16

 

Gentur U7 & U8

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2017

 

Dreingir U14

 

Gentur & dreingir U6

 

U16 Development Tour.

 

 

 

Landsliðsvirksemið 2017

 

Dreingir U12

     

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U10

           
     

Dreingir U7 & U8

           
     

Gentur & dreingir U6