Dreingir U8

Kappingar aftaná summarsteðgin

 

Bólkur A (endaspæl)

B36 a, B36 b, FC Suðuroy, HB a, KÍ a, KÍ b og NSÍ a

 

24. august við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

7. september á Tórsvølli (B36)

22. september á Eiðinum í Vági (FC Suðruoy)

28. september við Løkin í Runavík (NSÍ)

 

-----

 

Bólkur B1 (endaspæl)

AB a, AB b, EBStreymur a, EB/Streymur b, HB b og TB

 

24. august Inni í Vika á Argjum (AB)

7. september við Margáir í Streymnesi (EB/Streymur)

22. september við Stórá í Trongisvági (TB)

28. september á Ovara vølli í Gundadali (HB)

 

-----

 

Bólkur B2

B36 c, B36 d, MB, Skála, Víkingur a, Víkingur b og Víkingur c

 

24. august á Tórsvølli (B36)

7. september í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

22. september undir Mýruhjalla á Skála (Skála)

28. september á MB Arena í Miðvági (MB)

 

-----

 

Bólkur B3

07 Vestur, B68 a, B68 b, FC Hoyvík a, FC Hoyvík b og ÍF

 

24. august á Hoyviksvøllinum í Hoyvík (FC Hoyvík)

7. september í Fløtugerði í Fuglafirði (ÍF)

22. september á Dungasandi í Sørvági (07 Vestur)

28. september á Svangaskarði á Toftum (B68)

 

-----

 

Bólkur C

B36 e, B36 f, HB c, NSÍ b og Skála b

 

24. august undir Mýruhjalla á Skála (Skála)

7. september á Ovara vølli í Gundadali (HB)

22. september á Tórsvølli (B36)

28. september við Løkin í Runavík (NSÍ)

 

-----

 

Kappingar áðrenn summarsteðgin

 

Bólkur A

HB a, HB b, 07 Vestur a, B36 a, B36 b, EB/Streymur a og NSÍ a

 

20. apríl í Gundadali Havn (HB)

4. mai á Dungasandi í Sørvági (07 Vestur)

18. mai á Tórsvølli í Havn (B36)

1. juni við Margáir í Streymnesi (EB/Streymur)

 

-----

 

Bólkur B

FC Suðuroy, MB a, MB b, Skála a, Skála b, AB a, AB b, TB a, TB b, FC Hoyvík a, FC Hoyvík b, B68 a, B68 b, EB/Streymur b, EB/Streymur c, HB c, HB d, Víkingur a, Víkingur b, Víkingur c, KÍ a, KÍ b, ÍF, B36 c og NSÍ b

 

20. apríl Inni í Vika á Argjum (AB)

FC Hoyvík a, FC Hoyvík b, AB a, AB b, TB a, TB b, FC Suðuroy, HB c og HB d

 

20. apríl í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

Víkingur a, Víkingur b, Víkingur c, Skála a, Skála b, NSÍ b, KÍ a og KÍ b, 

 

20. apríl í Fløtugerði í Fuglafirði (ÍF)

MB a, MB b, B36 c, ÍF, EB/Streymur b, EB/Streymur c, B68 a og B68 b

 

 

4. mai við Stórá á Tvøroyri (TB)

MB a, MB b, HB c, HB d, TB a, TB b, FC Suðuroy, B36 c og ÍF 

 

4. mai við Løkin í Runavík (NSÍ)

Víkingur a, Víkingur b, Víkingur c, FC Hoyvík a, FC Hoyvík b, NSÍ b, AB a og AB b

 

4. mai undir Mýrahjalla á Skála (Skála)

Skála a, Skála b, KÍ b, EB/Streymur b, EB/Streymur c, B68 a, B68 b og KÍ a 

 

 

18. mai á Eiðinum í Vági (FC Suðuroy)

TB a, TB b, EB/Streymur b, EB/Streymur c, B68 a, B68 b, FC Suðuroy, HB c og HB d 

 

18. mai á MB Arena í Miðvági (MB)

FC Hoyvík a, FC Hoyvík b, B36 c, ÍF, MB a, MB b, KÍ a og KÍ b

 

18. mai í Sarpugerði í Norðragøtu (Víkingur)

Víkingur a, Víkingur b, Víkingur c, Skála a, Skála b, NSÍ b, AB a og AB b

 

 

1. juni á Hoyvíksvøllinum í Hoyvík (FC Hoyvík)

FC Hoyvík a, FC Hoyvík b, B68 a, B68 b, FC Suðuroy, HB c, HB d, B36 c og ÍF

 

1. juni við Margáir í Streymnesi (EB/Streymur)

TB a, TB b, Víkingur a, Víkingur b, Víkingur c, EB/Streymur b, EB/Streymur c og NSÍ b

 

1. juni við Djúpumýru í Klaksvík (KÍ)

KÍ a, KÍ b, Skála a, Skála b, AB a, AB b, MB a, MB b 

 

-----

 

Dagført: 6. august 2019


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2019

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2019

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

WU17 Qualifying Round

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7