Landsliðsskráin 2019

Dato

Landslið

Dystur / kapping (kapping)

23. mars

A Menn

Føroyar - Malta (EM 2020)

26. mars

A Menn

Rumenia - Føroyar (EM 2020)

7. apríl

A Kvinnur

Litava - Føroyar (venjingardystur)

9. apríl

A Kvinnur

Litava - Føroyar (venjingardystur)

21.-26. apríl

U17 Dreingir

UEFA Menningarkapping í Estlandi

5.-12. mai

U17 Gentur

UEFA Menningarkapping í Hvítarusslandi

9. mai

U19 Gentur

Lettland - Føroyar (venjingardystur)

11. mai

U19 Gentur

Lettland - Føroyar (venjingardystur)

28. mai-2. juni

U15 Dreingir

Esbjerg Elite Cup í Esbjerg, Danmark

6. juni

U21

Føroyar - Kasakstan (EM 2021)

7. juni

A Menn

Føroyar - Spania (EM 2020)

10. juni

A Menn

Føroyar - Noreg (EM 2020)

3.-10. august

U17 Dreingir

NM í Danmark

21.-26. august

U15 Gentur

Baltic Cup í Lettlandi

29. august

A Kvinnur

Føroyar - Wales (EM 2021)

3. september

A Kvinnur

Hvítarussland - Føroyar (EM 2021)

3. september

U19 Dreingir

Norðurírland - Føroyar (venjingardystur)

5. september

A Menn

Føroyar - Svøríki (EM 2020)

5. september

U19 Dreingir

Norðurírland - Føroyar (venjingardystur)

6. september

U21

Montenegro - Føroyar (EM 2021)

8. september

A Menn

Spania - Føroyar (EM 2020)

10. september

U21

Makedónia - Føroyar (EM 2021)

26. sep.-4. okt.

U17 Dreingir

EM-undankapping í Svøríki

1.-8. oktober

U19 Gentur

EM-undankapping í Finnlandi

8. oktober

A Kvinnur

Føroyar - Noreg (EM 2021)

12. oktober

A Menn

Føroyar - Rumenia (EM 2020)

15. oktober

A Menn

Føroyar - Malta (EM 2020)

15. oktober

U21

Ísrael - Føroyar (EM 2021)

16.-24. oktober

U17 Gentur

EM-undankapping í Føroyum

12.-20. november

U19 Dreingir

EM-undankapping í Danmark

15. november

A Menn

Noreg - Føroyar (EM 2020)

18. november

A Menn

Svøríki - Føroyar (EM 2020)

19. november

U21

Føroyar - Makedónia (EM 2021)

 

-----

 

EM 2020 = Undankappingardystur til EM 2020

EM 2021 = Undankappingardystur til EM 2021

 

-----

 

Dagført: 21. februar 2019


                   
 

Landsliðini

 

Kappingar og úrslit (menn)

 

Kappingar og úrslit (kvinnur)

 

Útbúgvingar og tiltøk

 

FSF

 

Menn A

 

Betri Deildin (m.)

 

Betri Deildin (kv.)

 

Venjarar

 

Søgan

 

Menn U21

 

1. deild

 

2. deild

 

Dómarar

 

Starvsnevndin

 

Dreingir U19

 

2. deild

 

Steypakappingin

 

Stjørnufótbóltur

 

Starvsfólk

 

Dreingir U17

 

3. deild

 

Old Girls

 

Fótbóltsskúlar

 

Limafeløg

 

Dreingir U15

 

Løgmanssteypið

 

Gentur U18

 

Leikaramenningin

 

Oyðubløð

 

Kvinnur A

 

Old Boys +45

 

Gentur U15 - 1/1 vøll

 

Grassroots

 

Lógir og reglur

 

Gentur U19

 

Old Boys +35

 

Gentur U15 - 1/2 vøll

 

Dómarayvirlit

 

Kæruúrskurðir

 

Gentur U17

 

U21

 

Gentur U13

 

FSF Álmanakkin 2019

 

Leikaralistin 

 

Gentur U15

 

Dreingir U17

 

Gentur U11

 

Túnabóltur / Street Soccer

 

FSF Búðin

 

Landsliðsskráin 2019

 

Dreingir U15

 

Gentur U9

 

U17 Nordic Tournament 2018

 

 

 

 

 

Dreingir U13

 

Gentur U7

 

Fótbóltslógin 

   
     

Dreingir U11

           
     

Dreingir U9

           
     

Dreingir U8

           
     

Dreingir U7